Bayilerimize Sunduğumuz Hizmetler

BAYİ ODAKLI ÇALIŞMA

AKM son kullanıcıya satış ve montaj yapmayan TEK ALARM MERKEZİ’dir. AKM, bayilerine asla rakip olmaz. AKM bayileri de birbirlerine rakip olmadıkları gibi her türlü saha operasyonunda birbirlerine destek de olurlar.

PERİYODİK RAPORLAMA

AKM bayileri müşterilerine ait sinyal raporlarını günlük, haftalık veya aylık olmak üzere istedikleri periyotlarda e-mail ile otomatik olarak alabilirler.

PROGRAM DESTEĞİ

AKM bayilerine, montajını yapacakları her tipteki PANEL, GPRS, TCP/IP modüllerinin programlamasında AKM’nin uzman operatörleri tarafından destek verilir.

ARIZA BİLGİ PAYLAŞIMI

AKM, bayilerinin abonelerinde oluşabilecek her türlü teknik sorunu anında ve zaman kaybetmeden bayilerine SMS veya E-MAIL yolu ile bildirir.

İNDİRİMLİ TARİFELER

AKM, çözüm ortakları vasıtası ile ‘Rezerve Account Satışı’ yaparak toplu alım yapan bayilerine çok daha avantajlı fiyatlar ile abone bağlama imkanı sunar.

MyALARMSİS YAZILIM DESTEĞİ

AKM bayileri istedikleri takdirde AKM’den temin edebilecekleri lisanslı MyALARMSİS yazılımı sayesinde kendi abonelerini 7/24 izleme imkanına sahiptirler.

WEB TABANLI TEKNİK DESTEK

AKM bayileri AKM’nin kullanımlarına sunduğu WEB ağı üzerinden müşterilerinin tüm bilgilerine ulaşabilir, aynı zamanda müşterilerine ait bilgileri güncelleyebilirler.

GÜNCEL TEKNOLOJİ

AKM mevcut teknik altyapısını her türlü teknolojik gelişime adapte olabilecek şekilde sürekli güncel tutar ve gelişen her teknolojiyi zaman kaybetmeden sistemine dahil eder. AKM Alarm Kontrol Merkezi’nin haberleşme sağlayamadığı hiçbir panel yoktur.

AR-GE

AKM kullandığı yazılımları kendi AR-GE departmanında geliştirir. Dolayısı ile bayilerinden gelen yeni talep ve ihtiyaçlara cevap verebilecek tüm teknik altyapı donanımına sahiptir.

SATIŞ DESTEĞİ

AKM, bayilerinin yeni proje çalışmalarında iş geliştirme ve işletme toplantıları süresince satış ve prezantasyon desteği verir.

SMS HİZMETİ

AKM aboneleri, opsiyonel olarak alarm sistemlerinden gelen her türlü sinyali (kurma-kapatma, arıza, alarm, vb.) anında ve otomatik olarak SMS yolu ile alabilirler.